Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Systemy fasadowe SAPA

Rozwiązania systemów fasad SFB 4150, Elegance 52 ST oparte są na doświadczeniach zebranych podczas wieloletniej obecności na rynku. Spełniają one wysokie wymagania funkcjonalne stawiane przez klientów i władze. Wręg umożliwia instalację podwójnych lub potrójnych szyb zespolonych. Wartości współczynnika U dla części nieprzezroczystych ścian osłonowych mieszczą się w zakresie od 0,48 do 0,17 W/m2 K. Fasady mogą być anodowane lub lakierowane proszkowo, przy czym od wewnątrz i na zewnątrz można zastosować różne kolory i rodzaje wykończenia powierzchni.
- SFB 4150, profile szkieletowe izolowane lub nieizolowane o szerokości 50 mm i różnej głębokości. Jest to jeden z najlepiej izolowanych systemów fasadowych na rynku, którego izolacyjność została zoptymalizowana (Uf<2,0 W/m2K dla podstawowej wersji).
- Elegance 52 ST, profile szkieletowe izolowane lub nieizolowane o szerokości 52 mm i różnej głębokości. Jest to nowy w naszej ofercie system fasadowy i dachowy. Występuje w kilku wariantach rozwiązania izolacji termicznej (również Uf<2,0 W/m2K). Umożliwia wykonywanie fasad zarówno odwadnianych słupowo jak i polowo.
- Elegance 72, System fasady elementowej będącyodpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na fasadę, której elementy fabrykowane są w ściśle kontrolowanych warunkach (na hali produkcyjnej) i której konstrukcja umożliwia szybką interwencję na placu budowy. Modułowa konstrukcja Elegance 72 znacznie zwiększa tempo montażu oraz wpływa na podwyższenie jakości wykonania fasady. Elegance 72 jest systemem kompatybilnym z systemem Elegance 52.
- Thermo 50 MSG, profile szkieletowe izolowane lub nieizolowane o szerokości 50 mm i różnej głębokości. Thermo 50 MSG to nowoczesna ściana osłonowa strukturalna z mocowaniem mechanicznym.
- SFB 5050 System Glazing z listwami montażowymi oszklenia szerokości 32 mm. Nieizolowane lub izolowane, profile szkieletowe o szerokości 50 mm i różnej głębokości. Cechą charakterystyczną jest zastosowanie wąskich listew dociskowych, dzięki którym uzyskujemy wizualny efekt podobny do szklenia strukturalnego przy zachowaniu właściwości i poziomu kosztów fasady słupowo-ryglowej.

Systemy fasadowe umożliwiają uzyskanie następujących funkcji:
- Elementy ścienne
- Ściany wypełniające
- Ściany osłonowe
- Okna wykuszowe

| STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | REALIZACJE | CERTYFIKATY | KONTAKT |

Partnerzy:

 
 

Torel © 2010 | realizacja KaMaG